W ćwierćfinałach Pucharu Ligi Francuskiej Paris Saint-Germain zmierzył się ze Stowarzyszeniem Sportive de Saint-Étienne w domu. Ostatecznie francuscy giganci wygrali grę z dużym wynikiem i łatwo awansowali do ćwierćfinału. Zyskaj ciepłe okrzyki od fanów noszących koszulki piłkarskie. I Icardi, który przeniósł się z Interu do Paris Saint-Germain, dał nam hat-tricka w tej grze.

Z poprzednich play-offów widać, że Paris Saint-Germain ma przewagę. Na początku gry, mniej niż 2 minuty, Icardi uzyskał przewagę nad Paris Saint-Germain, 1-0. W 39. minucie Neymar powiększył prowadzenie o 2-0. W 44. minucie Paris Saint-Germain strzelił ponownie gola. W 49. minucie drugiej połowy Icardi ponownie strzelił gola. W 57. minucie Icardi w koszulka Paris Saint-Germain popchnął piłkę, aby wykonać hat-trick, a Paris Saint-Germain prowadził 5-0. W 67. minucie Mbappé strzelił gola, a Paris Saint-Germain6-0 prowadził. W 70. minucie Stowarzyszenie sportive de Saint-Étienne wycofało miasto z rzutu karnego, a wynik został zablokowany na 6-1.

Pod koniec gry Paris Saint-Germain wygrał Association sportive de Saint-Étienne 6-1.