Kahn jest jednym z najbardziej utytułowanych niemieckich graczy we współczesnej erze. Kahn został również pierwszym i jedynym bramkarzem w historii, który wygrał Złoty Glob. Grał w Bayern München aż do przejścia na emeryturę w 2008 roku. Jest także idolem w sercach współczesnych fanów. Teraz starszy idol fanów powróci do rodziny Bayernów Monachium. Idol, który niegdyś nosił koszulki piłkarskie Bayern München, oficjalnie został członkiem zarządu Bayernu Monachium.

Kahn wysłał swoim fanom powitanie nowego roku w mediach społecznościowych: „2019 się skończył i nadchodzi rok bardziej ekscytujący. Życzę szczęśliwego nowego roku i wszystkiego najlepszego w 2020 roku”. Kahn wyraził także swoją wizję na nowy rok. „Dla mnie osobiście nadchodzą ogromne zadania i wyzwania. Bardzo się cieszę, że wróciłem do tego klubu i do rodziny Bayernu Monachium. Chodź!”Tutaj przygotowaliśmy koszulka Bayern Monachium.

Po 12 latach oczekiwania i czekaniu, aż wrócisz do domu, to jest telefon od fanów i mam nadzieję, że przyniesie Bayernowi Monachium dobry początek.