W ostatnich dwóch dniach w finałach mistrzostw świata Liverpool grał z Clube de Regatas do Flamengo w dogrywce. Liverpool pokonał Clube de Regatas do Flamengo 1: 0 w dogrywce, aby wygrać pierwsze mistrzostwa świata w drużynie. Drugi raz w Pucharze Świata osiągnął doskonałe wyniki, dlatego Liverpool coraz bardziej przyciąga fanów do kupowania koszulki piłkarskie.

Liverpool przegrał w ostatnim finale. Liverpool po raz drugi uczestniczył w Pucharze Świata. Flamenco po raz pierwszy bierze udział w Pucharze Świata. Fani tej gry są również bardzo atrakcyjni. Jednak na początku gry żadna ze stron nie odniosła dużego sukcesu, więc obie strony rozdały się w 90 minut. W 99. minucie przerwy Liverpool strzelił jedyną bramkę w meczu. Zablokuj ostateczne zwycięstwo. Fani w koszulka Liverpool na scenie oklaskują swoich wybitnych graczy.

Liverpool dodaje sobie chwały, aw Premier League jest daleko w tyle. Rekord Liverpoolu będzie coraz lepszy. Gratulacje.