Mecz Serie A w tym sezonie jest również bardzo zacięty, Inter vs. Hellas Verona, Inter pokonał Hellas Verona 2: 1 u siebie i zdobył 31 punktów w obronie mistrza Juventusu. Coraz więcej fanów nosi koszulki piłkarskie wspierające Inter.

Na początku gry znajdowały się pozycje zarówno ofensywna, jak i defensywna. W 19. minucie meczu Hellas Verona objął prowadzenie i był jedynym celem obu drużyn w pierwszej połowie. W 65. minucie drugiej połowy Inter wyrównał wynik dla głównej drużyny, a obie strony 1-1 tymczasowo remisują. W 83. minucie cudowna fala światowa Barelli zdobyła zwycięskiego gola dla inter. Po bramce Barella została ostrzeżona przez żółtą kartkę za koszulka Inter Mediolan. Po meczu Barella jeszcze bardziej otwarcie powiedział, że jest to najlepsza piłka w jego karierze. Wynik jest teraz zablokowany w Interie 2-1Hellas Verona.

Pod koniec gry Inter 2-1 odwrócił Hellas Verona i wygrał 3 kolejne zwycięstwa.