Po meczu z Liverpoolem Manchester City spadł na czwarte miejsce z drugą pozycją. Rekord Manchester City w tym sezonie jest okropny. Ma to wiele wspólnego z nieobecnością kilku generałów Manchesteru City. Oprócz bramkarza Ederson i Sane i Laporte zostali ranni w tym sezonie. Tutaj przygotowaliśmy koszulki piłkarskie.

Według najnowszych wiadomości. Bramkarz Ederson wznawia kontuzję przeciwko Chelsea. Zarówno Sane, jak i Laporte, którzy zostali ranni w sierpniu tego roku, odnieśli poważne obrażenia kolana i niedawno wznowili powrót do zdrowia. Teraz wrócili do Manchesteru City na kolejną fazę rehabilitacji. Zgodnie z obecnym postępem oczekuje się, że dwóch mężczyzn wróci po Nowym Roku. Sprzedajemy koszulka Manchester City w naszym sklepie internetowym i zapraszamy do konsultacji.

Teraz Guardiola wreszcie zobaczyła oznaki powrotu dwóch wielkich nazwisk. To oczywiście dobra wiadomość dla Guardioli i Manchester City, które mają wiele problemów z obroną. Teraz Gua Shuai pilnie potrzebuje ich powrotu, aby wzmocnić siłę Manchesteru City.