Manchester United dzieli tylko dwa punkty od niebezpieczeństwa obniżenia. Potrzebują więcej fanów, aby kupić koszulki piłkarskie je wspierać. Następnym wydarzeniem jest Liverpool, władca Premier League, a szansa na zwycięstwo jest bardzo krępująca. Jeszcze bardziej niebezpieczne jest spotkanie Manchesteru United z obniżeniem poziomu. Manchester United nie zwolni Mourinho, a Mourinho jest na skraju życia i śmierci.

Manchester United w meczu z Liverpoolem, menedżerowie Manchester United domyślnie przegrali z Liverpoolem. Dlatego menedżerowie Manchesteru United z niecierpliwością czekają na mecz z Norwich City. Ta gra określa los Mourinho. Fani w koszulka Manchester United modlą się za niego. Manchester United stanął w obliczu ogromnego pogorszenia koniunktury w Newcastle w Premier League, Norwich City jest teraz drugim najniższym, jeśli Manchester United przegrał z drużyną spadkową, wpadł w strefę spadkową. Zatem Mourinho jest tak naprawdę przeznaczeniem stawienia czoła schodzeniu.

Manchester United wpadnie w strefie spadkowej w tym sezonie. Myślę, że więcej fanów rozczaruje Manchester United i nie mogę się doczekać ich wysiłków.