Jako młody nastolatek Mbappé osiągnięcie w piłce nożnej można uznać za całkiem doskonałe. Na zeszłorocznych Mistrzostwach Świata Mbappé pozwolił wszystkim być świadkiem narodzin gwiazdy długoterminowej. Świat był także świadkiem rozwoju tej koszulki piłkarskie. Francesc, pomocnik Monako, również docenia fakt, że Mbappé będzie najlepszym graczem na świecie w ciągu najbliższych kilku lat.

Mbappé nowego sezonu nadal ponosi dużą odpowiedzialność w Paris Saint-Germain. Francesc powiedział, że Mbappé jest bardzo szybki i wybuchowy, ale jest również bardzo inteligentny, a jego zdolność do pozbycia się obrony i punktów jest również bardzo dobra. Doskonale rozumie wyczucie czasu. Najbardziej uderzającą rzeczą w Mbappé w koszulka Paris Saint-Germain nr 7 jest to, że jest bardzo głodny i wie, jak korzystać ze swoich umiejętności. Mbappé jest również bardzo chętny do zostania najlepszym graczem na świecie, jest dobrym graczem.

Mbappé zawsze będzie rosnąć i wierzę w przyszłość. Fani również czekają na niego, aby przyniósł nam więcej ekscytujących gier.