Bayern München oficjalnie ogłosił oficjalne podpisanie pomocy pomocnika Cuisance, a podwójne odwrócenie podpisało umowę na okres pięciu lat, obowiązującą do 30 czerwca 2024 roku. Cuisance zostanie przeszkolony w Bayern Monachium w przyszłym tygodniu i przejmie numer 11 koszulki piłkarskie po wyjeździe Rodrígueza.

Bayern München niedawno oficjalnie zorganizował spotkanie w sprawie kolejnej nowej pomocy, Cuisance. Dyrektor sportowy Bayernu Monachium Salihamidzic powiedział, że Cuisance jest potencjalnym i utalentowanym graczem. Sam gracz powiedział również, że będzie ciężko pracował, aby osiągnąć cel Bayernu Monachium. Cuisance powiedział: Myślę, że jestem gotowy, jestem bardzo dumny z koszulka Bayern Monachium, którą można założyć w przyszłości. Dla mnie osobiście bardzo dobrze, że niektórzy Francuzi grali już w Bayernu Monachium, co oczywiście pomoże mi zintegrować się z drużyną.

Cuisance ma doskonałą technologię i wielki potencjał i wierzymy, że Cuisance przyniesie nam wspaniałe wyniki w przyszłości.