Paris Saint-Germain przegrał ze Stade Rennais w meczu pucharowym w finale Pucharu Francji. Ta płyta przyćmiła również koszulki piłkarskie Paris Saint-Germain. Fani na scenie również byli bardzo rozczarowani tym wynikiem. To także spowodowało akt Neymara uderzania fanów w ceremonię wręczenia nagród Pucharu Francji.

Po tym, jak gracz Paris Saint-Germain osiągnął drugie miejsce na podium. Fani kanału rozgniewili Neymara krzycząc na wideo. Kiedy Neymar minął fanów, najpierw chwycił dłoń tego ostatniego, a potem uderzył go w twarz. Kiedy Tuchel mówił o tym temacie, powiedział: „Nie podoba mi się ta praktyka. Nie mogę tego zrobić. Niełatwo jest stracić krok w tym zespole. Musi to zostać zaakceptowane. To jest szacunek dla twojej własnej koszulka Paris Saint-Germain. Jeśli stracimy piłkę, musimy okazać szacunek, a nie popaść w konflikt z publicznością.

Wygląda na to, że młody Neymar nie może zachować spokoju w radzeniu sobie z tymi negatywnymi językami i naprawdę nie zaleca się atakowania fanów. Ale mam również nadzieję, że fani nie zaatakują języka gracza z powodu straty. Bądź rozsądnym fanem.