Chociaż Llorente stał się kluczowym graczem w finale Ligi Mistrzów dla Tottenham Hotspur. Nadszedł czas, aby kupić koszulki piłkarskie, aby wyrazić swoje poparcie. Jednak trener Tottenhamu Hotspur, Pochettino, nie ma entuzjazmu dla 34-letniego Llorente i ma nadzieję wprowadzić młodego strzelca, który pomoże Kane'owi w przyszłym sezonie. Oznacza to również, że Llorente opuści zespół tego lata.

Podczas nieobecności Kane'a, Llorente nie tylko strzelił kluczowego gola w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, aby wyeliminować Manchester City, ale także odegrał kluczową rolę w ostatecznym odwróceniu w półfinałowym meczu po raz drugi z partnerem Amsterdamsche. Llorente w koszulka Tottenham Hotspur dowodzi, że jego siła jest wciąż bardzo silna. Jednak Tottenham Hotspur znajdzie nowego substytutu Kane'a. Dzięki sile Llorente nadal będzie wielu chętnych do wspierania go.

Od czasu dołączenia do Tottenham Hotspur w zeszłym sezonie, Llorente służy jako wsparcie dla Kane'a i jest chętny do wygrania Ligi Mistrzów w ostatecznej historii zespołu.