29 runda Ligue 1 rozpoczęła się w tym sezonie, ponieważ główne postacie Neymara i Cavaniego nadal były kontuzjowane z powodu kontuzji, Di María także rozejm. Dla młodego nastolatka Mbappé jest zdecydowanie dużym wyzwaniem. Dla tych fanów w koszulki piłkarskie również czekają na koniec gry.

Gdy sędzia zagwizdał, Toulouse fc w domu zagrał pierwszy rzut. Jednak przy braku większej liczby głównych sił Paris Saint-Germain rzeczywiście popadł w ofensywę. Obie strony nie zdołały złamać drzwi w przerwie. Obie strony weszły w pierwszą połowę czasu przestoju i nie osiągnęły sukcesu. Obie strony walczyły 0-0 w połowie. Druga połowa gry jest łatwa do walki, a Paris-Germain rozpoczyna grę na wyjeździe. Na koniec gry przez 74 minuty. Kehrer asystował Mbappé z udanym strzałem, a Paris Saint-Germain objął prowadzenie! W końcu obie strony nadal nie osiągnęły żadnych sukcesów. Wygrali jedyny gol z Mbappé w koszulka Paris Saint-Germain nr 7.

Paris Saint-Germain pokonał Toulouse fc 1: 0 na trasie, a Paris Saint-Germain nadal zajmował pierwsze miejsce w Ligue 1.