Chociaż w drugiej rundzie Ligi Mistrzów Tottenham Hotspur 3-4 przegrał z Manchesterem City. ale. Z łącznym wynikiem 4-4 w dwóch rundach, Tottenham Hotspur z powodzeniem awansował do półfinału z większą liczbą bramek na drodze. Jednak promocja tej gry jest jak kolejka górska, więc fani w koszulki piłkarskie są zszokowani.

Ta dramatyczna gra pokazała również świetny wynik 3-4. W trzeciej minucie czasu zatrzymania, bramki Agüero, wynik zostanie przepisany jako 5-3. Ta piłka sprawia, że gracze Manchester City świętują szalone. Bramkarz Tottenham Hotspur Lloris potknął się przed bramką i trener Pochettino skłonił głowę i westchnął. Sissoko z rozczarowaniem wróciła do szatni. Jednak po przypomnieniu sędzia VAR, sędzia pomyślał, że Agüero był spalony przed bramką. Następnie personel poinformował Sissoko, że piłka została odwołana. Sissoko szybko pobiegł z powrotem na boisko, założył koszulka Tottenham Hotspur, zapomniał o obrażeniach, wrócił do sądu i kolegów z drużyny i nie przegapił okazji tego historycznego momentu.

Ten emocjonalny szok jest niesamowity. Fani powiedzieli nawet, że powinni oglądać tę grę i używać pigułek oszczędzających serce.