Druga runda ćwierćfinału Ligi Mistrzów wznowi się w tym tygodniu, co będzie kolejnym wydarzeniem, którego oczekują fani. Fani Armii Czerwonej nadal będą nosić koszulki piłkarskie plus tę grę. W 1/8 finału Ligi Mistrzów w tym sezonie tylko jedna bramka przegrała w pierwszej rundzie. Jednak Pogba, która jest główną postacią Manchesteru United, pokazała, że Manchester United jest nadal pewny odwrócenia, a Armia Czerwona będzie cieszyć się z konfrontacji tej gry.

Pogba powiedziała: „Musimy rozważyć następny mecz, następny mecz, zrobić sobie przerwę, a następnie skupić się na meczu z Barceloną. Ćwierćfinały Ligi Mistrzów są wspaniałe, musimy tylko cieszyć się, płacić i wierzyć w siebie. Tenacious Gracz w czerwonej koszulka Manchester United uważa, że może odwrócić zwycięstwo 3-1 na drodze. Teraz Manchester United wierzy, że może powtórzyć cud z Paryżem i kontratakować Barcelonę na Camp Nou.

Wierzę, że fani również bardzo cieszą się na tę grę, chcą wiedzieć więcej informacji, proszę zwrócić uwagę na nas, aby zrozumieć.