Stadion Goodison Park w Manchesterze United doznał ciężkiego ciosu w czwartej walce sezonu, Manchester United przegrał 0-4 z Evertonem, siódmym w klasyfikacji generalnej. To także stawia twarz Manchesterowi United, który właśnie ogłosił, że jest coraz lepszy. Fani mają nadzieję, że czerwona koszulki piłkarskie na ciele może pójść dalej.

Ten wynik sprawia, że ​​trener Manchesteru United jest bardzo zły. W wywiadzie dla mediów po meczu powiedział: „Od pierwszej sekundy wszystko odchodzi od utworu. Chcę tylko przeprosić fanów. Tylko oni mogą nosić koszulka Manchester United i mogą wyjść z bo dzisiaj nie zasługujemy na to, ponieważ Manchester United nie gra tak dobrze, jak powinien, wydajność zawodników nie może się równać z klubem Manchester United. Jednocześnie powiedział, że występ jest przepraszający dla klubu i przepraszam za oczekiwania fanów. Będą pracować nad uzupełnieniem dzisiejszych błędów.

Mimo że wyniki Manchesteru United tym razem spowodują szereg czterech. Jednak wciąż mają nadzieję, że będą o to walczyć. Życzę im powodzenia.