Po tym, jak Neymar dołączył do Barcelony, zespół osiągnął wielki sukces, zdobywając wielu fanów koszulki piłkarskie, aby go śledzić, i pomógł klubowi wygrać Ligę Mistrzów, a jego linia strajkowa MSN z Messim i Suarezem jest najpopularniejsza w Europie. Smutny.

W 2017 roku przeniósł się z Barcelony do Paris Saint-Germain, co bardzo rozczarowało fanów. Ale brazylijskie gwiazdy nigdy nie ukrywają swojej miłości do starego klubu. Neymar powiedział: „Wszyscy wiedzą, że moim marzeniem jest pracować w Barcelonie, to jest sen, który miałem od dziecka i osiągnąłem to, więc czuję, że nie żałuję”. Zostałem zapytany o mój transfer z Realem Madryt. Kiedy podobno, Neymar powiedział: „Powiedziałem tylko, że Real Madryt jest gigantem na dużą skalę, a każdy potężny gracz chce założyć koszulka Paris Saint-Germain”.

Neymar powiedział, że była bardzo szczęśliwa i szczęśliwa w Paris Saint-Germain, ale nikt nie wie, co wydarzy się w przyszłości. Oznacza to, że Neymar może dołączyć do Realu Madryt. Jest to również coś, na co warto czekać.