W tym sezonie FC Bayern Monachium jest dość niewygodny. Jako mistrz ostatniego sezonu w tym sezonie nie udało się obronić. Liga Mistrzów została również wyeliminowana przez Liverpool w pierwszej 16. To sprawia, że fani, którzy mają koszulki piłkarskie, są bardzo rozczarowani. Nie jest to jednak najgorsze. Po przegranej z Liverpoolem, kilku „nielegalnych” banerach przeciwko niemieckim fanom technologii VAR, FC Bayern Monachium stanie przed oficjalnymi oskarżeniami UEFA.

Oprócz „nielegalnego” banera, UEFA Bayern Monachium została oskarżona przez UEFA o „naruszenie koszulka”, a Gretzka, który odpadł z ławki w tym meczu, miał na sobie krajowy konkurs FC Bayern Monachium z Qatar Airways i T -Mobile logo. Golf. Zgodnie z art. 28 Regulaminu wyposażenia UEFA żadna drużyna nie może nosić koszulka Bayern Monachium z więcej niż jedną reklamą sponsora na zawodach europejskich.

Wygląda na to, że FC Bayern Monachium nie radzi sobie dobrze w tym roku i nie ma dobrych wyników po obu stronach. Spotkałem tak wiele problemów. Wygląda na to, że to naprawdę zły rok.