W sezonie 2018-19 turniej eliminacji Ligi Mistrzów UEFA 16 objął prowadzenie w dwóch pierwszych rundach. Rozgrywka fokusowa została rozegrana u dwóch gigantów, a Paris Saint-Germain zmierzył się z Manchesterem United. Fani serwisów witryny nosili dla nich koszulki piłkarskie.

Na początku gry obie strony rozpoczęły zaciekłą walkę. Jednak obie strony pierwszej połowy meczu nie złamały celu przeciwnika, aby pokonać siebie, obie strony 0-0. Druga połowa bitwy łatwej. W 53 minucie meczu, Di María wyskoczył zza zakrętu, Kimpembe uderzył piłkę z rzutu wolnego, a piłka trafiła prosto do siatki, 1-0. Paris Saint-Germain objęło prowadzenie. W 59. minucie Paris Saint-Germain rozpoczął szybką przerwę, a Di María, który strzelił dwa gole, ponownie wysłał prostą wtyczkę. Mbappé w koszulka Paris Saint-Germain nr 7 wstawiono zza dwóch graczy defensywnych, a następnie kopnąłem piłkę prawą stopą. , 2-0, Paris Saint-Germain przedłużył prowadzenie.

W końcu Paris Saint-Germain pokonał Manchester United na 2-0.