Odejście Hazarda z zespołu zawsze było przedmiotem zainteresowania klubów, a Real Madryt jest również bardzo chętny do podpisania Hazarda, a osobistość Hazarda jest również bardzo popularna w Realu Madryt. Najnowsze wiadomości są takie, że Paris Saint-Germain przygotowuje się również do dołączenia do napastnika Chelsea Hazarda. Wielu rodziców lubi teraz dzieci, aby dołączyć do tego sportu. Wszyscy przygotowali koszulki piłkarskie dla swoich dzieci w okresie świątecznym jako prezent świąteczny.

Obecnie umowa Hazard z Chelsea ma tylko 18 miesięcy. Jednak spekulacje na temat jego przyszłości wciąż są nieskończone, a jego agent był w kontakcie z innymi klubami. Chelsea ma nadzieję na odnowienie umowy z Hazardem i zaoferowanie mu kontraktu z cotygodniową wypłatą w wysokości 300 000 £. Jednak doniesiono, że Paris Saint-Germain docenia belgijską międzynarodówkę i uważa go za główny cel podpisania okna letniego. Możesz pozwolić swojemu dziecku nosić koszulka Paris Saint-Germain, aby obejrzeć więcej swoich gier.

To, do którego klubu Hazard dołącza, jest także ciekawostką dla wielu fanów. Myślę, że to także ważna wiadomość w piłce nożnej.