Grupa F z Ligi Europy rozpoczęła ostatnią rundę rywalizacji. AC Milan przegrał 1: 3 z Olympiakos CFP. W tej samej sytuacji różnica bramkowa nie została wyeliminowana. Fani AC Milan z koszulki piłkarskie są tym sfrustrowani.

Otwarcie rundy było zaledwie 9 sekund, AC Milan prawie nie trafił w piłkę, prawdopodobnie AC Milan w ataku otwierającym jest stosunkowo słaba. Jednak Olympiakos CFP wciąż łamie obronę Milanu. Pierwsza połowa pierwszej połowy 1-0. W drugiej połowie AC Milan pierwszy przegrał piłkę w 60 minucie. Olympiakos CFP 1 prowadzi 0. Po 9 minutach, AC Milan stracił kolejną bramkę w 69 minucie. Olympiakos CFP 2 ma przewagę powyżej 0. W ciągu zaledwie 2 minut, Zapata ubrana w koszulka AC Milan odzyskała mecz dla . 1 do 2. Olympiakos CFP zwiększył swoją przewagę w 81. minucie, Olympiakos CFP 3 do 1. AC Milan nie może wreszcie wrócić do nieba. 1-3 przegrał z Olympiakos CFP.

Ostatecznie AC Milan 1-3 przegrał z grecką drużyną Olympiakos CFP, eliminacja fazy grupowej Ligi Mistrzów.