W Prince Park Liverpool nie miał "wypadku", kontynuując złą passę w Lidze Mistrzów, 1-2 przegrał z Paris Saint-Germain, wygrywając 3 straty i 6 punktów, spadł na trzecie miejsce w grupie, sytuacja kwalifikacyjna była zagrożona. Tysiące fanów nosi teraz koszulki piłkarskie, które go wspierają.

W Lidze Mistrzów Grupa C Liverpool, czwarta runda najsilniejszego przeciwnika grupy gości Crvena zvezda, obecnie gościnna Paris Saint-Germain, Liverpool ponownie z wynikiem 1-2, ostatnia runda Liverpoolu, zmierzy się z Napoli na Anfield Stadium, 0-1 porażka w pierwszym meczu i 3 punkt w tyle, Liverpool chciał się zakwalifikować i musi wygrać. To jest ostatnia runda fazy grupowej. Napoli musi zostać pokonany na Anfield i są warunki do wygrania. Mała wygrana musi być utrzymana zero lub dwa gole w domowej grze Serie A. Fani będą gotowi obejrzeć koszulka Liverpool.

Żadna drużyna w Lidze Mistrzów C nie awansowała z wyprzedzeniem, Napoli, Paryż Saint-Germain i Liverpool mają nadzieję na awans. Ten mecz grupowy w Lidze Mistrzów na pewno przyciągnie wielu fanów do obejrzenia.