W sezonie 2018/19 Liga Mistrzów UEFA Grupa F rozpoczęła czwartą rundę zawodów. Premier League Manchester City siedział na stadionie Etihad przeciwko Szachtarowi Donieck. Pod koniec meczu Manchester City pokonał w meczu z Szachtarem Donieck 6: 0. Wielu rodziców kupuje własne koszulki piłkarskie dla swoich dzieci.

W pierwszej połowie meczu, w 13. minucie, Silva strzelił przed bramką, prowadzenie Manchester City, 1-0! W 24. minucie Manchester City zdobył rzut karny, a pierwsza połowa zakończyła się. Manchester City 2-0 tymczasowo prowadził Szachtar Donieck. W drugiej połowie obie strony będą walczyć ponownie. Sterling strzelił daleko i Manchester City jeszcze bardziej powiększył wynik, 3-0! W 67. minucie sędzia zdecydował o rzucie karnym, a Jezus wykonał rzut karny. Manchester City poszedł do następnego miasta, 4-0! Wielu fanów noszących koszulka Manchester City jest bardzo podekscytowanych na scenie. W 76. minucie Mahrez wskoczył do siatki, Manchester City przypieczętował zwycięstwo, 5-0!

Pod koniec czasu kontuzji, Jesus wziął podanie Mahrez i strzelił gola, aby zakończyć hat trick. Manchester City strzelił ponownie, 6-0! Pod koniec meczu Manchester City pokonał Szachtar Donieck 6: 0.