W 11. rundzie Serie A, AC Milan pokonał Udinese Calcio S.p. A 1-0, aby wygrać. Jednak napastnik AC Milan Higuaín został ranny w pierwszej połowie walki, a kontuzja Higuaína spowodowała, że fani noszący koszulki piłkarskie Milan byli bardzo przygnębieni.

W pierwszych 11 rundach Serie A, Higuaín wykonał swoje pierwsze dziewięć startów, zdobył 5 bramek i wniósł asystę. Był także strzelcem ligi w AC Milan. Bardziej optymistyczne wiadomości wskazywały, że obrażenia Higuaíina nie mają znaczenia, więc w meczu pomiędzy Sevillą a Realem Betis Balompié Higuaín nie powinien grać, co ma również spowodować, że jego kontuzja nie pogorszy się. W tym samym czasie wielu fanów będzie nosić koszulka AC Milan w grze, aby dopingować dla Higuaín. Ale w meczu pomiędzy AC Milan i Juventusem w ten weekend Higuaín będzie miał szansę zagrać.

Argentyńska gwiazda Higuaín może zostać kontuzjowana i nalegać na grę przeciwko staremu klubowi Juventusowi. Myślę, że występ Higuaína w tej grze będzie najjaśniejszą gwiazdą nocy.