W meczu Manchesteru City z Tottenhamem Hotspur fani Manchesteru City noszący koszulki piłkarskie zaczęli śpiewać Liverpool i satyrycznie śpiewać Liverpool. Ale fani Liverpoolu uważają to za komplement dla nich. W tym celu fani Liverpoolu bardzo się z tego cieszą.

Fani Manchesteru City śpiewali "Allez, allez allez", która była piosenką Liverpoolu w Lidze Mistrzów w zeszłym sezonie, ale fani Manchesteru City zmienili tekst. Z sarkazmem słowa brzmią: "Idąc aż do Kijowa, ale ostatecznie Nieudane, płakały na trybunach i były rozbijane na ulicy." Ramos ranił Salaha, oni byli ofiarami, Sterling dostał podwójną koronę, a Liverpool ludzie wygrywali wszystko. "

Jednak fani Liverpoolu nie są źli, ale uważają, że fani noszący koszulka Manchester City wychwalają ich. Niektórzy fani powiedzieli: "fani Manchesteru City śpiewali" Allez, Allez Allez "na początku gry, co pokazuje, że spowodowaliśmy ich panikę." Są też fani Liverpoolu, którzy mówią, że fani Manchesteru City mają bzika na punkcie Liverpoolu, a nawet śpiewaj Wszyscy są z nami spokrewnieni. "