Juventus zdobył pośrednią asystę w Lidze Mistrzów, wykorzystując dośrodkowanie Ronaldo, pokonując Manchester United 1: 0, a po powrocie do ligi Ronaldo strzelił dwa gole, aby dokonać odwrotu. I ich stary klub jest z powodu jego braku, ale moc ataku jest zmniejszona o 30%. Niech wielu fanów w koszulki piłkarskie cierpi głęboko.

Real Madryt w Lidze Mistrzów ostatecznie zatrzymał trzema meczami przegraną passę, powrócił do ligi i został uderzony przez Barcelonę bez Messiego: 1 do 5! Taki duży wynik również nie jest powszechny. Ich występ raz jeszcze udowodnił, że bez nich Ronaldo może nie być w stanie zdobyć tak wielu bramek; ale bez Ronaldo nie mogli nawet wejść do piłki! Strzały z dystansu Ronaldo mają zdolność tworzenia możliwości punktowania z niczego, ale są niezmiernie nieosiągalne dla innych graczy Realu Madryt. Fani w koszulka Real Madryt czekają na turnieje Realu Madryt. A teraz Real Madryt, nie ma strzelania dalekiego zasięgu, jak Ronaldo, ofensywna siła ognia naturalnie spada.

Obecny rekord Realu Madryt pokazuje również, że Ronaldo jest niezastąpiony. Muszą znaleźć talent, jak Ronaldo, aby utrzymać swoją poprzednią siłę.