W meczu z Inter League Premier League Tottenham Hotspur był to także dzień wart zapamiętania dziesiątków milionów fanów Interu. De Vrij pomógł Vecino w czasie kontuzji, aby pomóc giganci Serie A pokonać potęgę Premier League Tottenham 2: 1 w domu. Raptus. Tak trudna bitwa była długo oczekiwanym wydarzeniem dla fanów noszących koszulki piłkarskie. Inter dostał niespodziewane zwycięstwo fanom, którzy czekali od sześciu lat.

Ta tradycyjna potęga Serie A, najważniejszym zadaniem jest utrzymanie kwalifikacji Ligi Mistrzów UEFA w lidze w następnym sezonie. Przekazał Vecino w koszulka Inter Mediolan, aby zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. W finałowej rundzie ligi, S.S. Lazio i Inter będą rywalizować o ostatnie miejsce w Lidze Mistrzów. S.S. Lazio poprowadził Inter3 przed meczem. To Vecino pokonało De Vrij, który wciąż grał w S.S. Lazio, aby wnieść wkład do Interu.

Ta tradycyjna potęga Serie A, najważniejszym zadaniem jest utrzymanie kwalifikacji Ligi Mistrzów UEFA w lidze w następnym sezonie. Myślę, że jest to również miejsce, w którym wielu fanów jest podekscytowanych.