Teraz Real Madryt jest w kryzysie, a większość fanów uważa, że ​​zespół musi wprowadzić supergwiazdę, aby odwrócić sytuację. Jako obrońca mistrzowskiej Ligi Mistrzów, Real Madryt rozczarowuje także wielu fanów. Fani wspierający Real Madryt z niecierpliwością czekają na koszulki piłkarskie Realu Madryt, aby ponownie stanąć na najwyższym miejscu w Lidze Mistrzów.

A jeśli pójdziesz sprawdzić rynek transferowy, Hazard jest bardzo dobrym kandydatem do Realu Madryt. Niezależnie od tego, czy jest to zima, czy lato, Real Madryt planuje mieć imię Hazarda. Hazard zawsze chciał dołączyć do Realu Madryt. Zaledwie kilka dni temu Hazard powiedział także: "Real Madryt jest nadal moim marzeniem, marzyłem o dołączeniu do Realu Madryt odkąd byłem dzieckiem To jest najlepsza drużyna na świecie, nie chcę kłamać." Jednak Chelsea Coach Sarri ma nadzieję, że klub będzie w stanie sfinalizować odnowienie Hazard tak szybko, jak to możliwe. Chcą skorzystać z długoterminowej umowy, aby zamknąć przyszłość Hazard. Fani z niecierpliwością czekają na Hazarda w koszulka Real Madryt.

A Real Madryt chce podpisać Hazard, a Chelsea musi być utalentowaną osobą. Jako główny Hazard, Chelsea najwyraźniej nie chce odpuścić. Nadal czekamy na kolejny wybór Realu Madryt.