Ronaldo jest kolejnym wielkim graczem nr 7 w Realu Madryt. Po tym, jak Ronaldo opuścił zespół, oprócz podpisów na pierwszej linii, który odziedziczy koszulki piłkarskie nr 7 Realu Madryt, jest również powodem do niepokoju.

Po odejściu Ronaldo z drużyny, koszulka nr 7 była w stanie wolnym. Nikt nie podjął inicjatywy, aby wziąć numer, zgodnie z wiadomościami Kebei Radio, "Marca" i innych mediów. Real Madryt właśnie ogłosił zwrot Mariano, opłata za przelew wynosi 33 miliony euro plus 3 miliony euro. Jako wychowanek treningu młodzieżowego Realu Madryt przejął koszulkę nr 7. Powrót do Mariano Real Madrid jest nowym właścicielem koszulki nr 7. Mariano urodził się w Barcelonie w Hiszpanii. Ma podwójne obywatelstwo na Dominice i w Hiszpanii. Jest profesjonalnym piłkarzem na Dominice. Obecnie jest byłym napastnikiem w Realu Madryt w Hiszpanii. Mariano wybierze koszulka Real Madryt nr 7 reprezentującą .

Mariano dołączył do Olympique lyonnais z Realu Madryt zeszłego lata, a teraz wrócił do Bernabeu i podpisał pięcioletni kontrakt. W piątek Mariano zadebiutował na stadionie Bernabeu z koszulką nr 7. Oficjalnie ogłoszone, aby dołączyć Real Madryt.