W czwartej rundzie sezonu Ligue 1 i 2018-19 Paris Saint-Germain wylądował na stadionie Costieres, aby zmierzyć się z Nîmes Olympique. W tej grze Paris Saint-Germain ponownie wygrał 4-2. Fani w koszulki piłkarskie cieszyli się z tego.

W pierwszej połowie, 35 minut, Neymar pchnął bramkę i objął prowadzenie dla Paris Saint-Germain! W 39 minucie Di María strzelił bezpośredniego gola, aby powiększyć wynik Paris Saint-Germain! Paris Saint-Germain z dala 2-0 Nîmes Olympique. Pod koniec pierwszej połowy Neymar strzelił gola, a Di María trafił w rzut rożny, Paris Saint-Germain 2-0 Nîmes Olympique, czasowo prowadząc. Łatwa walka boczna, 62 minuty, Nîmes Olympique cofnął piłkę! Nîmes Olympique1-2Paris Saint-Germain. W 67. minucie Theo został zestrzelony przez Silvę Savanierowi, aby uzyskać punktowy strzał, Nîmes Olympique 2-2 Paris Saint-Germain. 78 minut, z koszulka Paris Saint-Germain bramki Mbappé ponownie doprowadzić do Paris Saint-Germain! 90 + 2 minuty, Cavani popycha strzał! Paris Saint-Germain4-2Nîmes Olympique. 90 + 3 minuty, Mbappé i Nîmes Olympique, Sa Savanier, w końcu starły się, wszyscy zostali odesłani, a na koniec Paris Saint-Germain4-2Nîmes Olympique.

Pod koniec gry Nîmes Olympique pokonał w drugiej rundzie potęgę Olympique Marsylia i nie kontynuował tego szczęścia. 4-2 przegrał z Paris Saint-Germain w domu.