Ponieważ wcześniej krytykował Shaqiri. Tak więc, przed rozpoczęciem sezonu, Neville i Carragher zaczęli zakłady. Zakładem jest Neville w koszulki piłkarskie sygnowanej przez Shaqiriego w Liverpoolu.

Jednak Neville przegrał z Carragherem w rzutach karnych, a Liverpool pokonał Crystal Palace 2: 0. Carragher wziął koszulkę do Neville'a. Neville chce grać i stracić koszulkę. Ale nie chciał pokazywać logo drużyny Liverpoolu na froncie, więc nosił koszulka Liverpool i zmienił imię Shaqiri. Daily Mail poinformował, że legenda Manchesteru United, Neville, nosił koszulkę Shaqiriego w serialu, ale Carragher został zmuszony do noszenia koszulki Manchester United. Neville przypomniał także Carragherowi, że obaj postawili na byłego gwiazdę Tottenham Hotspur Paulinho, który powiedział, że Paulinho może strzelić 15 goli w sezonie. Ponieważ Carragher przegrał zakład, musiał nosić koszulkę Manchester United, którą dostał od Neville'a.

Obydwie koszulki zostaną przekazane na aukcje charytatywne. Wciąż jest bardzo interesująca dla dwóch graczy, są gwiazdami Premier League, ale są wrogami drużyny.