Sprzeczność między Mourinho i Pogbą stała się tak dobrze znana, że istnieją nawet wieści, że niektórzy rdzenni gracze Manchester United czują się niekomfortowo z Mourinho. Do rekordu Manchester United w tym sezonie, Manchester United popadł w poczucie winy, co także martwi wielu fanów noszących koszulki piłkarskie.

W szatni Manchesteru United jest kilku głównych graczy. Są bardzo niezadowoleni z Mourinho. Wygląda na to, że życie Mourinho nie jest dobre. Nawet dla niektórych graczy osiągnął już albo Mourinho, albo jedzie. Po zakończeniu konfliktu między Mourinho i Pogbą, Mourinho również szukał wsparcia od kierownictwa. Mourinho chce być wspierany przez dyrektora generalnego Manchesteru United Woodwarda. Ponieważ kierownictwo Manchesteru United to Mourinho, to sprawia, że niektórzy gracze Manchester United czują się zdesperowani i bezradni. Rozważę możliwość przeniesienia się do Manchesteru United następnego lata. Zawodnik w koszulka Manchester United musi być zjednoczony z trenerem.

Jeśli aktualna sytuacja Manchesteru United nie ulegnie zmianie, ta sprzeczność tylko pogorszy wewnętrzną walkę klubu, która nie będzie sprzyjała rozwojowi zespołu. Fani mają nadzieję, że Manchester United rozwiąże tę sprzeczność.