Jak broniący mistrz Manchester City ogłosił zarobki sezonu 2017-2018. Przychody klubu osiągnęły nowy poziom 505 milionów funtów, stając się drugim klubem w Anglii po Manchesterze United, osiągając rekordową sumę 5 milionów funtów. W przyszłości ich imperium biznesowe będzie jeszcze silniejsze, a nawet nadzieja na dogonienie Manchesteru United. Tutaj przygotowaliśmy koszulki piłkarskie.

Oficjalna strona Manchesteru City stwierdziła, że ​​występ zespołu w poprzednim sezonie był doskonały, pod dowództwem Guardioli drużyna mężczyzn złamała 25 rekordów, w tym 100 punktów, aby zdobyć tytuł Premier League. W ciągu ostatnich pięciu lat działalności przychody Manchester City znacznie wzrosły, osiągając zadziwiające 44%. W Anglii dochody podatkowe są tylko gorsze od Manchesteru United. Raport o zarobkach Manchester City przedstawił także 25 rekordów, które drużyna Manchester City złamała w ubiegłym sezonie, w tym najwięcej bramek, najwięcej wygranych i pierwszą drużynę w historii ligi piłkarskiej Premier League, która zdobyła 100 punktów. Fani będą nadal wspierać ich w swoich koszulka Manchester City.

Cel Manchester City jest wyraźnie oparty na osiągnięciach z ubiegłego roku. Jako mistrz Premier League, ich kierunek w przyszłości z pewnością będzie coraz lepszy.