Umowa Rabiot z Paris Saint-Germain wygaśnie latem przyszłego roku, kiedy zostanie wolnym agentem. Liverpool obserwuje teraz pomocnika Rabiot z Paris Saint-Germain. Wielu olbrzymów, w tym Barcelona i Juventus, również go obserwuje. Czy Rabiot będzie nosił koszulki piłkarskie Liverpoolu?

Liverpool podpisał Keïta za 52 miliony funtów zeszłego lata i dołączył do zespołu w tym roku. Oznacza to, że Liverpool zarezerwował Keïta rok wcześniej. "Mirror" powiedział, że Liverpool może dziś korzystać z tej samej strategii w handlu Rabiot. Dlatego też zespoły, w tym Barcelona, mają nadzieję, że zostaną zwolnione z Rabiot następnego lata, a ich plany zaczną się w oknie zimowym lub latem przyszłego roku. Jeśli Liverpool może przejąć inicjatywę i przekonać Rabiot do przyłączenia się latem przed rozpoczęciem zimowego okna, możesz skopiować ofertę Keïta. Jeśli Rabiot może dołączyć do Liverpoolu, wielu fanów kupi na to koszulka Liverpool.

Do którego klubu Rabiot może dołączyć, wielu fanów również z niecierpliwością czeka na to. Tutaj też życzymy mu powodzenia.