Bolt lubi piłkę nożną. Jest to coś, o czym wielu wie. Kiedy nadal jest na szczycie, często bierze udział w różnych zajęciach związanych z piłką nożną. Obecnie Bolt nie jest światem w innych dziedzinach sportu, a sukces cross-profesjonalnej piłki nożnej, Bolt jest pierwszą osobą, która próbuje, ale wszystko wydaje się bardzo trudne. Ile osób założy dla niego koszulki piłkarskie? Czekamy na to razem.

Już w sierpniu ubiegłego roku odwiedził Old Trafford i oglądał Manchester United i Leicester City. Przed meczem robił zdjęcia z Fergusonem i Charltonem. Żartował również, że ma nadzieję, że Ferguson dał mu szansę wypróbowania w Manchesterze United. Manchester United dał Boltowi koszulka Manchester United z numerem "963". Jako zapalony fan Manchesteru United, zrobił jeszcze więcej szalonych rzeczy. Zgodnie z jego autobiografią, pod koniec kwietnia 2009 roku, aby w pośpiechu wrócić do Manchesteru United przeciwko Arsenalowi w półfinale Ligi Mistrzów, pojechał zbyt mocno podczas jazdy iw końcu zranił lewą stopę. Widać, jak bardzo pasjonuje się dla Manchesteru United i piłki nożnej.

W wieku 32 lat zaczął systematycznie szkolić się w piłce nożnej. Czy przyniesie nam różne niespodzianki, gdy przemysł piłkarski jest już w fazie spadku?