Nazwa Chiesa jest obecnie bardzo gorąca we Włoszech, a podczas remisu 1: 1 z Polską jest uważany za jedynego gracza, który przynosi energię do Azzurri. Chiesa jest obecnie najbardziej utalentowanym graczem we Włoszech. W tym celu tysiące fanów są ubrani w koszulki piłkarskie, aby za nim podążać.

Nie można zaprzeczyć, że Chiesa, który gra w ACF Fiorentina, jest obecnie najgorętszym geniuszem we Włoszech, a on już wywołał dużą konkurencję. Obecnie wiele klubów ogląda Chiesa, zwłaszcza klub Serie A. W tym Juventus, inter, Napoli. Wciąż jest wiele lig, które rzucają mu gałązkami oliwnymi. W rzeczywistości Chiesa jest bardzo blisko AC Milan. Być może biorąc pod uwagę czas gry, rodzina Chiesa uważa, że ​​Mediolan jest odpowiedni dla jego rozwoju. Chiesa powiedział kiedyś, że jest fanem Milanu, jego idolami są Kaka i Szewczenko, którzy osiągnęli szczyt swojej kariery w San Siro. Wielu fanów AC Milan z niecierpliwością oczekuje również na Chiesę w koszulka AC Milan.

W tym roku tylko 21-letni Chiesa grał bardzo dobrze w pierwszych dwóch meczach ligi, więc AC Milan nie jest nierozsądny.