Rose, która ma 11 lat w Tottenham Hotspur, może zakończyć swoją 11-letnią karierę w Tottenham Hotspur. Chociaż Rose nie jest ranny, wciąż brakuje mu wielkiej listy graczy w zeszły weekend. Rose wcześniej powiedział w wywiadzie, że był rozczarowany, że nie może grać. Podobno Rose nie może być w planie trenera Pochettino. Czy Rose może założyć koszulki piłkarskie dla Tottenham Hotspur, aby powrócić na stadion?

Tottenham Hotspur ma nadzieję sprzedać gracza drużyny Rose, zanim okno transferowe zostanie zamknięte i oznaczy je na 50 milionów funtów. Schalke 04 i Paris Saint-Germain zamierzają przejąć kontrolę nad Anglią. Schalke 04 zamierza wynająć obrońcy Tottenham Hotspur Rose. Schalke 04 i Tottenham Hotspur rozpoczęły negocjacje w sprawie tej umowy. Pierwszy wybór Pochettino na lewym plecaku to Ben Davis. Jeśli Tottenham Hotspur będzie mógł sprzedać Rose, zespół pozwoli Janowi Vertonghenowi lub potencjalnej gwiazdce Walkerowi-Petersowi go zastąpić. Tutaj przygotowaliśmy koszulka Tottenham Hotspur.

Ponieważ Rose skrytykowała ambicje i strukturę wynagrodzeń Tottenham Hotspur w 2017 r., Chociaż później przeprosił, perspektywy Rose w Tottenham Hotspur zaczęły być niejasne.