Sezon 2018-2019 już się rozpoczął. Stadion Interzri Ricci rzuca wyzwanie Sassuolo, pierwszemu międzywydziałowi z dystansu do cierpienia Sassuolo, a na koniec Sassuolo pokonał Berardi, aby pokonać przeciwnika 1: 0. Tutaj przygotowaliśmy koszulki piłkarskie.

W 26. minucie meczu Francesco dotarł do strefy zamkniętej, Miranda złapała go, a sędzia zasłużył karę. Berardi podjął karę, a Sassuolo poprowadził 1-0 w domu. Pierwsza połowa gry została wstępnie zaplanowana na 0-1. Po gwizdku sędziego oficjalnie rozpoczęła się druga połowa gry, a stawka międzypartyjna wzrosła. Inter nie miał jednak wcześniejszych przewag, obie strony nie mogły zrobić postępu, a inter zakończył się w pierwszej grze 0-1 Sassuolo. Bramkarz Sassuolo Consigli zdobył maksymalnie 7,6 punktów, a Francesco 7,6 punktów na obu końcach. W międzyczasie Brozović w koszulka Inter Mediolan zdobył drużynową 7,5 punktu.

W końcu Inter przegrał z Sassuolo w pierwszej rundzie Serie A, a Berardi strzelił jedynego gola w meczu. Niech Inter Mediolan przegrywa grę, której wszyscy się nie spodziewali.