Fabio, 28 lat, rozpoczął karierę w Fluminense w Brazylii. Zgodnie z oficjalnymi wiadomościami z FC Nantes, były obrońca Manchesteru United, Fabio, oficjalnie dołączył do zespołu. Wiele dzieci są teraz przyciągane do sportu piłki nożnej, wszystkie one mają własną koszulki piłkarskie.

Fabio jest brazylijskim piłkarzem i jest lewym obrońcą. Fabio grał dla Manchesteru United. Grał 56 meczów dla Manchesteru United i grał dwie gry dla reprezentacji Brazylii. Dwa lata temu Fabio dołączył do Middlesbrough z Cardiff City. Do tej pory zagrał 54 mecze dla drużyny i strzelił dwie bramki. Okno transferowe zimą 2014 r. Zostało sprzedane do Cardiff City przez klub Premier League Manchester United. Fabio podpisał kontrakt z FC Nantes na trzy lata i będzie nosił koszulka FC Nantes nr 2 dla drużyny w przyszłym sezonie. Fabio powiedział: "Nie mogę się doczekać gry w FC Nantes, mam nadzieję pomóc zespołowi osiągnąć lepsze wyniki w Ligue 1".

Middlesbrough oficjalnie ogłosił, że obrońca Fabio dołączył do FC Nantes w Ligue 1. W oficjalnym oświadczeniu klubu, Middlesbrough powiedział, że oba kluby osiągnęły porozumienie, życzą 28-letniego Fabio "wszystkiego dobrego" w przyszłości .