W ubiegłym sezonie Manchester City wykazał się silną dominacją w Premier League, zdobyli rekordową liczbę 100 punktów, 19 punktów przewyższającą drugie miejsce w rankingu Manchesteru United. Scholes uważa również, że Manchester City w nowym sezonie może bronić mistrza Premier League. Fani noszący koszulki piłkarskie nadal są bardzo ciekawi wyników nowego sezonu.

"Myślę, że Manchester City ponownie wygra tytuł Premier League, który wygrał ligę w zeszłym sezonie, wyglądają tak dobrze, jak wcześniej, więc myślę, że Manchester City może ponownie wygrać ligę." Nie wiemy, jak zmienić Chelsea i Arsenal Jak, ale myślę, że Manchester City wygra, Scholes drugi, Manchester United trzeci, Tottenham Hotspur czwarty "Scholes powiedział, Scholes, ubrany w koszulka Manchester United, myśli, że Manchester City stworzy wiele okazji do zdobycia, bez wątpienia. W tym sezonie inwestorzy są mocno zainwestowani, ale Scholes uważa, że szanse Liverpoolu nie są duże.

Wysoka ocena Scholesa z Manchesteru United nie jest nieuzasadniona. W końcu Manchester City pokazał silny atak w zeszłym sezonie. Ciężko jest wygrać innym przeciwnikom.