Lewandowski otworzył ogień na Bayern Monachium, twierdząc, że nie był chroniony przez wysokich urzędników, gdy był poważnie krytykowany. Powiedział: "Nie strzeliłem gola w dwóch lub trzech ważnych meczach, wszyscy nagle powiedzieli:" Ogień dla Lewandowskiego! "W kwietniu i maju wszyscy mnie krytykowali, nie czułem ochrony przed klubem. . " Wielu rodziców przygotowało koszulki piłkarskie dla swoich dzieci.

Lewandowski powiedział, że wiele rzeczy było skupionych w tym czasie i czuł, że nie jest to przyjemne w Bayern Monachium, a on sam wpadł na pomysł opuszczenia. Jego agent Zahavi publicznie zaproponował gotowość gracza do transferu do Bayernu Monachium pod koniec maja. Wsparcie kibiców dla napastnika wykonało zwrot o 180 stopni, a teraz Lewandowski nie myślał o opuszczeniu zespołu. Fani mogą kupić koszulka Bayern Monachium, aby nadal go śledzić.

Lewandowski powiedział, że fani Bayernu wspierali go i zdali sobie sprawę, że nadal chcą zostać tutaj. Nigdy się nie poddaje i nigdy nie zawracuje głowy klubowi. Nie zmarnuje teraz myśli na temat innych klubów. "