Ronaldo jest z Juventusem przez jakiś czas, Ronaldo wygrał Ligę Mistrzów w piłce nożnej, 1 Puchar Europy, 4 Złote Piłki, 2 Światowych Piłkarzy i 2 Europejczyków. Jest także utalentowanym graczem w historii piłki nożnej. To jeden z powodów, dla których Ronaldo sprzedał swoje koszulki piłkarskie po dołączeniu do Juventusu.

Costa zostało wypożyczone Juventusowi przez Bayern Monachium w poprzednim sezonie. Serie A jest zupełnie inna niż wszystkie inne ligi. Potrzebujesz czasu, aby dopasować się do rytmu tutaj. Oficjalnie zakończył transfer tego lata. Dołącz do Juventusu. Skrzydłowy Juventusu Costa rozgniewał ostatnio nowego kolegę z drużyny, Ronaldo, który potrafi doprowadzić nas na zupełnie nowy poziom i osiągnąć ważne osiągnięcia w tym sezonie. Powiedział, że Portugalczycy mogą poprowadzić zespół do nowego królestwa! Oczywiście, jest pewne, że Ronaldo to nie tylko on, ale także wielbiciele tysięcy fanów, którzy noszą koszulka Juventus dla niego.

Costa powiedział, że Serie A osiągnęło swój najwyższy poziom, a on będzie miał lepsze wyniki w tym sezonie. Nie możemy się doczekać jego występu.