Real Madryt zawsze chciał dostać Neymar za wysoką cenę, a media są plotki, że Neymar ma wkrótce dołączyć do Realu Madryt. Ale brazylijska legenda, Rivaldo, mówi, że Neymar jest przeznaczony do gry dla Realu Madryt. Fani Realu z niecierpliwością czekają na dołączenie do Neymara, są gotowi na mecz z koszulki piłkarskie.

W wywiadzie Rivaldo wyraził swoją opinię na temat Neymara. "Do tej pory muszę uwierzyć w jego uwagi, on pozostanie w Paris Saint-Germain, ale o ile wiem, niektóre komentarze, które słyszałem, myślę, że Neymar wcześniej czy później zagra w Realu Madryt. pozostanie w Paryżu przez rok, ale nie wiem, co stanie się jutro z tym szalonym rynkiem transferowym, wszystko może się wydarzyć, dopóki okno transferowe nie zostanie zamknięte. " Koszulka Neymar stała się jedną z najlepiej sprzedających się koszulka Paris Saint-Germain.

W rzeczywistości Rivaldo nie wyraził tego poglądu tylko raz. Podczas Pucharu Świata w Rosji Rivaldo powiedział także w wywiadzie, że Neymar wcześniej czy później zagra w Realu Madryt.