W grze fokusowej na Międzynarodowym Pucharze Mistrzów w Singapurze, Arsenal grał z Paris Saint-Germain. Özil, który grał w Arsenalu w Premier League, zaprezentował swój pierwszy występ po wycofaniu się z drużyny narodowej i pomógł Arsenalowi zdobyć pierwszą płytę i zdobył jeden punkt. Udowodniono, że posiadasz koszulki piłkarskie piłkarskie Arsenalu.

Główne siły "Paris Saint-Germain" jeszcze nie powróciły po Mistrzostwach Świata. Ta kampania wysłała tylko młodą składankę do gry. W Arsenale Özil Aubameyang i Mkhitaryan grali razem. W 12. minucie gry Arsenal szybko kontratakował. Özil bez trudu pokonał bramkarza przed bramkarzem, 1-0. Arsenal zdobył prowadzenie. W 59 minut, po tym jak został związany przez Paris Saint-Germain1-1. W następnym meczu Arsenal wszedł cztery bramki z rzędu, a wynik został zablokowany 5-1. Myślę, że są fani, którzy wybierają koszulka Arsenal FC Arsenalu, ponieważ są świetnym połączeniem.

Na koniec gry zwycięstwo Arsenalu 5-1 nad Paris Saint-Germain. Jest to pierwsza gra po tym, jak Özil ogłosił wycofanie się z reprezentacji Niemiec. Özil osiągnął również doskonałe wyniki.