Pierwszy mecz rozgrzewki Bundesligi FC Bayern München w nowym sezonie odbył się w Klagenfurcie w Austrii. Ten pierwszy show przyciągnął także wielu fanów. Finałowy Bayern Monachium 3-1 odwrócił zwycięstwo nad Paris Saint-Germain. W świetnej grze fani Bayernu Monachium mieli na sobie koszulki piłkarskie z okazji zwycięstwa swojej drużyny.

W tej grze zawodnicy, którzy uczestniczyli w mistrzostwach świata po obu stronach, nie powrócili, a siła Paris Saint-Germain została znacznie zmniejszona. FC Bayern Monachium, główny zespół reprezentacji Niemiec na etapie grupowym, nie pojawił się na pierwszym pokazie, rozpoczęła się duża liczba debiutancki trening młodzieży. Tysiące kibiców miało na sobie koszulka Bayern Monachium, aby obejrzeć mecz Paris Saint-Germain wykorzystał okazje do kontrataku, 18-letni nastolatek Weah złamał, FC Bayern Monachium 0: 1. Po 61 minutach został wyrównany. Po kilku minutach FC Bayern Monachium zdobył punkt i zdobył prowadzenie 2: 1. W 78. minucie Bayern łatwo zdobył punkt i ostatecznie rozstrzygnął wynik na 3: 1.

Wspaniała zmiana Bayernu Monachium również wywołała nieprzewidziane niespodzianki dla fanów. Warto, aby wszyscy zobaczyli młodych nastolatków przynoszących wspaniałe wydarzenie bez gry głównych graczy.