W 2018 roku w Stanach Zjednoczonych odbył się Międzynarodowy Puchar Mistrzów w Filadelfii, aby rozpocząć bitwę o skupienie, Serie A giganci Juventus przeciwko oversburdzie Bundesligi FC Bayern Monachium. Juventus nastolatek Favilli strzelił 2 gole przed końcem pierwszej połowy. Tysiące fanów w koszulki piłkarskie było tym zaskoczonych. Juventus 2: 0 wygrywa Bayern Monachium zdobyć. Juventus wita drzwi.

W pierwszej połowie FC Bayern Monachium zdominował piłkę, a bramkarz Bayernu Monachium Ulreich wykonał fatalną passę. 21-letni nastolatek Juventusu, Favilli, odniósł 32. minutę w środku pola karnego, Juventusu 1-0FC Bayern Monachium. W 40 minucie Juventus zrobił długą drogę na polu obrony. Favilli, który miał na sobie koszulka Juventus, przebił się na lewą stronę pola karnego i zmierzył się z Ulrichiem strzałem w okolicach Juventusu 2-0FC Bayern Monachium. Obie strony zakończyły 2: 0 w pierwszej połowie. W drugiej połowie, w drugiej połowie gry, obie strony są łatwe do walki. Nie zdobył wyniku, a gra zakończyła się wynikiem 2-0.

Po całej grze zobaczyliśmy wspaniałe umiejętności młodego nastolatka Favilli. Zobaczmy go inaczej. Tutaj też życzymy mu powodzenia.