Dla Juventusa, który wygrał Puchar Europy po 1996 roku, bardzo ważne jest, aby Juventus wzmocnił skład swojego zespołu. Dlatego inwestycja Juventusu na rynku przesyłu okien letnich można uznać za bardzo dużą. Wielu fanów noszących koszulki piłkarskie nie może się doczekać, jak potężny będzie skład Juventusu.

Juventus po raz pierwszy wprowadził Ronaldo, najlepszego strzelca w La Liga, a teraz patrzy na obrońcę generała Godína z Atlético de Madrid. 32-letni Godín poprowadził Urugwaj do ćwierćfinału tegorocznego Pucharu Świata. Dla Juventusu, który chce wzmocnić back-line, wprowadzenie Godin jest dużym wsparciem dla ich zespołu. Juventus przygotował dla niego trzyletni kontrakt, a sam Godín bardzo się zgadza z nową umową, którą podał Juventus. Jest gotów udać się do Juventusu, o ile klub jest gotów puścić! Sukces Godína przyciąga także wielu fanów, by założyli mu koszulka Juventus.

Inwestycje Juventusu w tym sezonie letnim można uznać za bardzo duże, co potwierdza ich dążenie do Pucharu Europy. W przypadku niemożności podpisania Godína zostaną również wprowadzone inne potężne linie obrony.