Na Sparta Arenie w Moskwie rosyjski puchar świata rozpoczął ostatni finał 1/8. Anglia grał przeciwko Kolumbii w rundzie pucharowej. Obie strony nie mogły dokonać przełomu po remisie 1: 1. Ostatecznie trzy lwy wygrały awans 1/8 w wygranym 4-3 meczu z Kolumbią. Kluczową karą w tej grze jest także ostateczne zwycięstwo Anglii. Dołącz do nas, aby kupić Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 w języku angielskim, aby wesprzeć swój zespół.

Dla Anglii z niewielkim zaklęciem piłki, w ostatnim rzucie karnym, fani Anglii bali się zimnego potu. Jednak w dwóch ostatnich ćwierćfinałach Mistrzostw Świata w piłce nożnej reprezentacja Anglii odniosła 5-4 zwycięstwo nad rzutem karnym; po pierwszych dwóch rundach rzutów karnych, Henderson z Anglii był pierwszym, który został ocalony przez przeciwnika. Na szczęście zacofana drużyna Anglii nie upadła. W czwartej rundzie, remisowali, a w piątej rundzie przeciwników zastrzelonych przez Pickford, Eric Dier strzelił gola, aby przypieczętować zwycięstwo.Sceny tych, którzy noszą Koszulka Anglia mś 2018 są bardzo podekscytowani.

Po wygraniu zwycięstwa w Wielkiej Brytanii, ćwierćfinały zostały wyprodukowane. Wśród nich drużyna europejska zajmowała 6 mandatów, a pozostałe 2 pozycje należały do ​​zespołu południowoamerykańskiego.