W meczu rozgrywania Pucharu Świata na stadionie Wembley Anglia pokonała 2-1. To sprawiło, że fani Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 Anglia szalony.

W pierwszych siedmiu minutach pierwszej połowy gry Cahill pomógł drużynie angielskiej zdobyć jeden punkt, aby Anglia mogła przejąć prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy meczu Kane zdobył kolejny punkt dla Anglii i dał wynik 2: 0 dla Anglii. Zaledwie dwie minuty do drugiej połowy, Ighalo Nigerii strzelił gola i odzyskał gola dla Nigerii. Wynik był zablokowany na 2-1. Kane, ubrany w Koszulka Anglia mś 2018, powiedział po meczu: "Graliśmy dobrze w pierwszej połowie, szybko mijaliśmy i stworzyliśmy wiele okazji, ale w drugiej połowie mieliśmy trochę problemów. Zmienili formację i daliśmy nam dużą presję, oczywiście szybko dostosowaliśmy się do rytmu i udało nam się poradzić sobie z tym bardzo dobrze. "

Anglia spotka się z pierwszym przeciwnikiem Rosji, Tunezją, w fazie grupowej 18 czerwca. Jako fani bardzo liczymy na ich występy w Pucharze Świata.