Ponowny debiut gospodarza oznacza drugą rundę obecnej rundy zawodów pucharowych, ponieważ gospodarz Rosji po raz kolejny pokonał Egipt 3-1, ta płyta również przyciągnęła wielu rodziców do zakupu Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 dla swoich dzieci, aby wesprzeć ich piłkę zespół.

Salah w końcu rozpoczął swój debiut w Pucharze Świata w tej grze. Obie strony nie uzyskały żadnej przewagi w pierwszej połowie. W drugiej połowie kapitan Egiptu Fateh był zaniepokojony Kyubą. Kiedy dokonał tego, przez przypadek wysłał piłkę do bramki. Rosja miała 1-0. Rosja objęła prowadzenie w 59. i 62. minucie. Rosja zdobyła 3: 0 z golami Chelysheva i Juby. Ten wynik gry jest bardzo ekscytujący dla wielu fanów noszących Koszulka Rosja ms 2018. W 73. minucie Salah wykonał rzut karny i wykonał rzut karny, ale było już za późno, a drużyna z Rosji wygrała ostatecznie drugi mecz grupowy 3: 1.

Nie ma problemu, że Rosja, z wynikiem 6 punktów i wynikiem 7 bramek, osiągnęła 16 najlepszych. Myślę, że to zrobi wielu fanów, którzy wspierają Rosję podekscytowani.