Brazylijska drużyna znana jest jako najbardziej znana i odnosząca sukcesy drużyna piłkarska na świecie. Są to zespoły, które zdobyły najwięcej tytułów w Pucharze Świata. Otóż ​​podczas otwarcia Pucharu Świata w Rosji, jako jednej z drużyn narodowych z największą liczbą fanów, jest także aspiracja i pasja Brazylijczyków do piłki nożnej. Kto będzie nosił Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 nr 10 jako główna postać Brazylii?

Neymar, jako główna postać reprezentacji Brazylii w piłce nożnej, jest kapitanem reprezentacji Brazylii. Neymar będzie oczywiście nadal nosił Koszulka Brazylia mś 2018 nr 10. Brazylijska gwiazda Neymar wcześniej miała fizykoterapię na swojej prawej stopie w tym sezonie. Po przygotowaniach do Pucharu Świata i tygodniowego treningu w Brazylii jego status nie wynosi 100%. To nie jest wiadomość dla fanów.

Brazylijska drużyna rozpocznie własną trasę Pucharu Świata 17 czerwca. Ich pierwszy mecz będzie przeciwko szwajcarskiej drużynie. W innych konkurencjach na etapie grupowym zmierzy się z wyzwaniami Kostaryki i Serbii.