Puchar Świata w Rosji rozpocznie się następnego dnia. Julian Lopetegui, trener reprezentacji Hiszpanii, został zwolniony przez Hiszpańskie Towarzystwo Piłkarskie. Ten wynik jest również przerażający dla wielu fanów. W końcu nastąpiła zmiana w coachingu tej sekcji. Niełatwo jest przewidzieć, czy ta grupa czerwonych Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 może przystosować się do nowego trenera w jak najkrótszym czasie.

Umowa Julena Lopetegui z Hiszpańskim Związkiem Piłki Nożnej wygasa w 2020 roku. Julen Lopetegui nie powiadomił klubu, aby zgłosił się do Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej, by przejął obowiązki trenera Realu Madryt. Dlatego przejmie trenera Realu Madryt i sprawi, że Hiszpański Związek Piłki Nożnej będzie zły i podejmie decyzję o wydaleniu Julen Lopetegui. Hiszpania jest mistrzem świata w piłce nożnej w 2010 roku. Na brazylijskim turnieju cztery lata temu zostały wyeliminowane w fazie grupowej. Tym razem mają nadzieję odzyskać swój entuzjazm. Dla fanów noszenia Koszulka Hiszpania ms 2018 oczywiście nie jest to dobra wiadomość.

Zespół należał do tej samej grupy z Portugalią, Iranem i Marokiem jako grupą B. Pierwsza bitwa była dwudniowym meczem przeciwko Portugalii. Do tymczasowej zmiany trenera Hiszpanii może grać normalnie. Myślę, że wielu ludzi z niecierpliwością czeka na to.